Home Koło języka angielskiego

Szkolny Konkurs Kolęd i Wierszy o Tematyce Świątecznej w Języku Angielskim

Spotkanie z poezją i piosenką w ,,Szkolnym Konkursie Kolęd i Wierszy o Tematyce Świątecznej w Języku Angielskim”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej młodzieży i mając na

względzie rozwijanie ich talentów zorganizowaliśmy w naszej szkole w myśl hasła:

PUBLICZNE GIMNAZJUM W PAJĘCZNIE SZKOŁĄ ODKRYWCÓW TALENTÓW”

konkurs kolęd i wierszy o tematyce świątecznej w języku angielskim. - fotorelacja

Odbył się on 5 stycznia 2011 roku pod kierunkiem nauczycielek anglistek: pań Anny Szataniak, Agaty Goszczyńskiej, Diany Iskry oraz Mileny Dąbrówki.

Uczestnicy konkursu prezentowali swoje talenty językowe i uzdolnienia muzyczne indywidualnie lub zespołowo. Celem powyższego przedsięwzięcia była popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów i zachęcanie ich do tworzenia własnych interpretacji utworów śpiewanych oraz wierszy o tematyce świątecznej. Udział w konkursie to także świetna zabawa, pozwalająca budować więzi koleżeńskie oraz zachęcająca do nauki języka angielskiego.

A oto uczniowie odkrywcy talentów w naszej szkole:

I miejsce - Kapuścińska Paulina kl. II f

Krawczyk Katarzyna kl. II f