Home Oferty szkół

Oferty szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2017/2018

Dni otwarte w Zespole Szkół Samochodowo - Budowlanych w Częstochowie

Dni otwarte w Zespole Szkół Plastycznych w Częstochowie

Kolejny raz zapraszamy Uczniów, Rodziców oraz Nauczycieli na Dni Otwarte (Proszę zapoznać się załącznikiem - szczegółowa informacja i na stronie internetowej http:/plastyk.czest.pl).

W czasie wizyty u nas będziecie Państwo mogli zobaczyć - sfinansowane ze środków Unii Europejskiej (Program Infrastruktura i Środowisko) oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, na nowo zbudowaną i wyremontowaną szkołę, a w niej:

• bardzo nowoczesne pracownie: jubilerską, ceramiczną, oraz graficzną i malarską,
  • pracownie przedmiotowe, historii sztuki oraz muzyki i dramy - wszystkie z pełnym wyposażeniem multimedialnym,
  • w pełni profesjonalne fotograficzne atelier z wyposażeniem także do cyfrowej obróbki obrazu, animacji,
  • doskonale wyposażoną salę gimnastyczna z zapleczem socjalnym oraz z bogato wyposażoną w specjalistyczny sprzęt siłownią,
  • amfiteatralną aulę, ze sceną, garderobą, z profesjonalnym oświetleniem, nagłośnieniem oraz projektorami (w trakcie Państwa odwiedzin ciągła projekcja krótkich filmów związanych z Plastykiem),
  • bibliotekę z księgozbiorem i multimedialną czytelnią.

Będziecie mogli Państwo zobaczyć także:

• wystawę prac dyplomowych naszych uczniów w galerii im. Jerzego Dudy Gracza, a także
  • uczestniczyć w pikniku w patio szkoły oraz rozwiązywać europejski quiz.

Oprowadzać będą Państwa nauczyciele i uczniowie Plastyka udzielając informacji o pracowniach, szczególnych miejscach, a także o zasadach rekrutacji do naszej szkoły.

W dniach 11-13 maja 2017 r. będziecie mogli Państwo przyjrzeć się w jakich doskonałych warunkach realizowany jest program nauczania szkoły artystycznej, poznając procesy wytwarzania artystycznej biżuterii, ceramiki, a także druku. Będziecie mogli zobaczyć jak wyposażone są pracownie grafiki użytkowej oraz zobaczycie projekcje filmów postażowych, zrealizowanych przez naszych uczniów w Austrii, Francji, Izraelu, Niemczech, Portugalii i Włoszech.

Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani wizytą w zorganizowanej grupie, poza czasem trwania Dni Otwartych, prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania tel. 34 3241228 lub   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W załączniku przesyłamy również ulotkę związaną z rekrutacją do naszej szkoły.

Anna Maciejowska

Dni otwarte w II Liceum Ogólnokształcącym w Wieluniu - 21 marca 2017 r. godz. 10 - 1, tel. kontaktowy 43 84 30 475

Dni otwarte w ZS nr 2 w Kłobucku w dnach 2 - 3 marca 2017 r.

Dni otwarte w Liceum Ogółnokształcącym im C.K. Norwida w Częstochowie

zobacz zaproszenie