Home Szkolny Klub Europejski

Szkolny Klub Europejski

Szkolny Klub Europejski zaprasza do wspólnego odkrywania Europy!

Proponujemy Wam, drodzy gimnazjaliści „wędrówkę” po wybranych krajach naszego kontynentu. Na szkolnej stronie internetowej znajdziecie wiele ciekawych informacji dotyczących państw niemieckiego obszaru językowego i zdobędziecie szeroką wiedzę na temat Szwajcarii, Austrii, Lichtensteinu oraz Niemiec.

Mamy nadzieję, że wiadomości, jakie dla Was przygotowaliśmy rozbudzą Wasze zainteresowania i zachęcą do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY NA TEMAT KRAJÓW NIEMIECKOJĘZYCZNYCH, który odbędzie w kwietniu 2013 roku. Konkurs poprzedzać będą zadania- rebusy, które znajdziecie zawsze na końcu, materiału informacyjnego. Za udzielenie poprawnych odpowiedzi otrzymacie każdorazowo punkty dodatnie, a najlepsze z nich opublikujemy na naszej stronie. Rozwiązania prosimy dostarczać nauczycielom języka niemieckiego- pani Marzenie Łodzińkiej, pani Agnieszce Hałaczkiewicz oraz nauczycielowi wos-u pani Aleksandrze Lipie.

Zatem odwiedzajcie systematycznie naszą stronę, na której pojawią się w niedługim czasie kolejne informacje, tym razem na temat najmniejszego z krajów niemieckojęzycznych. Czy już wiecie, o jakim państwie myślimy?