Home Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

Zajęcia terenowe przeprowadzone w ramach wymiany polsko- niemieckiej młodzieży Publicznego Gimnazjum w Pajęcznie i Gimnazjum im. J. G. Herdera w Merseburgu przez nauczycieli biologii i języka niemieckiego - pobierz

Szkolny konkurs z języka niemieckiego dla klas I w roku szkolnym 2012-2013„Der beste Deutsche” im Schuljahr 2012/2013 in der ersten Klasse, Szkolny konkurs z języka niemieckiego dla klas II w roku szkolnym 2012-2013„Der beste Deutsche” im Schuljahr 2012/2013 in der zweiten Klasse - pobierz

Jarmark wielkanocny - projekt edukacyjny realizowany cyklicznie w Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie we współpracy z Urzędem Gminy i Miasta Pajęczno – impreza środowiskowa - pobierz

Lokomotywa“ po niemiecku w Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie - pobierz

Scenariusz zajęć laboratoryjnych w Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie przygotowanych i przeprowadzonych przez członków koła biologicznego i chemicznego pod kierunkiemAnny Hałaczkiewicz i Bożeny Maciągowskiej - pobierz